به فروشگاه برلیانس گیل خوش آمدید

برلیانس گیل یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین لوازم جانبی خودروهای چینی در ایران می باشد. در این فروشگاه سعی شده تمامی آپشن ها و لوازم جانبی خودروهای برلیانس ، چانگان ، آریو ، اچ سی کراس ،خانواده جک و خانواده چری ، خودروهای ایرانی و همچنین خودروی پژو 2008  را گرد هم آوریم تا بتوانیم تمامی نیازهای مشتریان عزیز در این عرصه را پوشش دهیم. نمونه هایی از این لوازم میتوان به : انواع سینی زیر موتور ، انواع مانیتور ، کروز کنترل ، روکش صندلی ، لوازم مصرفی همانند شمع و لنت ترمز و … اشاره کرد. از انجایی که کلیه محصولات مستقیما از وارد کننده و بدون واسطه به دست مشتریان عزیز میرسد قیمت محصولات این سایت بسیار مناسب و منصفانه میباشد .

با توجه به اینکه متاسفانه نمونه فیک و تقلبی هر جنسی من جمله لوازم خودرو به وفور در بازاروجود دارد ، این اطمینان و گارانتی به مشتریان عزیز داده می شود که عینا همان جنسی که عکس و تصویر آنرا خریداری میکنید برای شما ارسال می گردد که میتوانید از کیفیت بالای سفارش خود لذت ببرید.

برای صرفه جویی در هزینه و وقت مشتریان عزیز تمامی محصولات به تمامی نقاط تهران و شهرستان ها ارسال می شود .

حداکثر زمانی که خرید به دست مشتریان عزیز میرسد ، در  تهران یک الی دو روز و سایر شهرستان ها بین دو تا پنج روز کاری می باشد
هنگام خرید میتوانید با انتخاب گزینه تیپاکس ( در صورتیکه شهر شما شعبه تیپاکس داشته باشد) مدت زمان رسیدن محصول را کوتاه تر نمایید.
لوازم برقی و شکستنی و دارای طول زیاد همانند کروز کنترل ، مانیتور، کفی صندوق عقب و زه استیل  و … فقط از طریق تیپاکس ارسال خواهند شد.